Regulamin Salonu Groomerskiego:

W celu wykonania zabiegu pielęgnacyjnego należy zarezerwować termin telefonicznie lub osobiście, najlepiej z kilkudniowym wyprzedzeniem informując groomera o stanie szaty i zdrowia psa. Jeśli to pierwsza wizyta pieska w salonie prosimy o poinformowanie o tym fakcie w celu zarezerwowania dla pupila większej ilości czasu, żeby przyzwyczaić go do podstaw zabiegów pielęgnacyjnych. W razie odwołanie wizyty prosimy o kontakt telefoniczny minimum dzień wcześniej.

Bezpośrednio przed wizytą w salonie prosimy nie karmić psa oraz zapewnić mu dłuższy spacer w calu załatwienia wszystkich potrzeb fizjologicznych.  W naszym salonie nie podajemy żadnych środków uspokajających.

Po każdym kliencie stanowisko pracy oraz narzędzia są poddane dezynfekcji i sterylizacji.

Właścicieli psów agresywnych prosimy o informowanie personelu o możliwości ugryzienia i zabezpieczenie psa kagańcem. Jeśli mimo założonego kagańca pies nie daje się opanować, groomer ma prawo zrezygnować z wykonywania dalszych etapów usługi i pobiera opłatę adekwatną do wykonanej pracy i poświęconego czasu.

Dla ułatwienia pracy groomera i skrócenia czasu wykonywanej usługi psy strzyżone są bez obecności właściciela. Pod nieobecność właściciela pies jest spokojniejszy i chętniej współpracuje z innym opiekunem. W przypadku pozostania właściciela z psem i wydłużenia czasu wykonywanej usługi koszt usługi może wzrosnąć.

Nasze usługi groomerskie wykonywane są tylko i wyłącznie na czystych psach. Jeśli klient rezygnuje z kąpieli psa w salonie (kąpiel przed strzyżeniem jest obowiązkowa), ma obowiązek wykąpania pupila dzień przed wykonaniem wizyty i doprowadzenie go suchego i czystego do salonu. W przeciwnym razem groomer ma prawo odwołać wizytę lub wykąpać psa na koszt właściciela.

Suczki z cieczką są obsługiwane w salonie wyłącznie po wcześniejszym uzgodnieniu właściciela suczki z groomerem – nie zaleca się wizyt w czasie cieczki ze względu na higienę i komfort innych klientów salonu.

Wykonujący usługę nie ponosi odpowiedzialności za pogorszenie stanu zdrowia psa, którego właściciel zataił istnienie chorób niżej wymienionych:  zaziębienia,  padaczki,  chorób serca i układu krwionośnego,  chorobach skóry o podłożu alergicznym,  zmianach na skórze oraz guzkach,  niezrównoważenia psychicznego,  chorób zakaźnych – nie przyjmujemy chorych psów!

Psy stare ,chore , po zabiegach, bojaźliwe oraz niezrównoważone psychicznie strzyżone są wyłącznie na żądanie właściciela i na jego odpowiedzialność. Dotyczy to również strzyżenia na bardzo krótko w okresie mrozów.

Zwalczanie insektów jest obowiązkowe i wykonywane jest na koszt właściciela psa bez wcześniejszego uzgodnienia.

Pies przyprowadzony do salonu musi bezwzględnie posiadać aktualne szczepienie przeciwko wściekliźnie w przeciwnym razie groomer może odmówić wykonania wizyty.

Pies w naszym salonie zostaje wydany wyłącznie osobie, która go przyprowadziła do salonu lub przez nią wskazanej. Pozostawiając psa pod naszą opieką klient akceptuje wszystkie warunki regulaminu.